Reklamlar

Adana da 3 Yaşında ki Küçük Çocuğun Esrarengiz Ölümü Aydınlatıldı

Adana'da 3 yaşındaki bir çocuğun yüksekten düşerek sokakta öldüğü ileri sürülünce polis, CSI NY (Olay Yeri Araştırma New York) dizisindeki olayı çözme tekniklerinin bir benzerini uygulayarak çocuğa bir kamyonetin çarpıp kaçtığını belirledi. Kamyonet şoförü yakalanarak gözaltın alındı.

Olay, Yüreğir ilçesi Dedekorkut Mahallesi 842. Sokak'ta 18 Şubat günü meydana geldi. İddiaya göre, evinin önündeki sokakta oynayan Bünyamin Ok (3) bir süre sonra ölü bulundu. Hemen olay yerine polis çağrıldı.

Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Cinayet Büro Amirliğinin deneyimli dedektifleri ve Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü ekipleri çalışma başlattı.

Çocuğun öldüğü anı gören iki kişi, polise çocuğun yüksekten düştüğünü ve kafasının parçalandığını söyledi. Polis, yaptığı incelemede çocuğun kafasının yüksekten düşme sonucu parçalanamayacağını belirledi. Bu arada bir kişi ise çocuğu gördüğünde havada olduğunu ancak yüksekten mi düştüğünü o an yoldan geçen bir aracın mı çarptığını bilmediğini söyledi. Çocuğa bir aracın çarpmış olabileceği üzerinde duran polis, yaklaşık 84 kamera görüntüsünü inceledi.

Polis, kameralardan 01 AUC 59 plakalı kamyonetin oyun oynayan çocukların arasına daldığını, küçük çocuğun kaçamayarak havaya fırlayıp kamyonetin altında kalarak can verdiğini belirledi.
Reklamlar

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Allah’ın Ordusu Ebabiller Ülkemize bakınız neden gelmişler