Ana Sayfa
06 Ekim 2018 ( 697 izlenme )
Reklamlar

Arkasını dönüp yatan adam

Arkasını dönüp yatan adam Karısı bu romantizm olmayan ilişkiden rahatsız olsa bile bir türlü kocasına durumu açıklayamıyormuş.Bir gün evde dizi izlerken dizideki kadın adama “aşkım beni uyarır mısın” demiş

Ve öN s-e- vişmeden sonra imrendirecek bir ilişki yaşanmış.Kadın bunun aynısını akşam kocasına yapmaya karar vermiş ve kocası geldiğinde:“Aşkım ilişkiden önce beni uyarır mısın?” demiş.

Adam duruma bir anlam veremeyerek hiç bir şey yapmadan yatmış.Sabah işe giderken dün geceki durum aklına gelmiş ve karısına dönüp:“bak karı akşam eve geleceğim i-l-işkiye girmeye hazır ol sonra uyarmadı deme.”

İki Bebek 2 bebek battaniyelerinin altında oturuyorlarmış.Biri diğerine sormuş:
“Sen eykek bebek misin kız bebek mi?”Öteki ellerini havaya kaldırmış:-“Biymiyoyum.. nasıl anlayız ki?”Bizimkisi-“ben biyiyoyum akıllım bak…” demiş ve ötekinin battaniyesinin altına kafasını sokuvermiş..

2-3 saniye sonra kafasını dışarı çıkarmış …ve gülümsemiş:– “Sen kız bebeksin ben de eykek bebeğim..”-“Ama neyden anladın???” diye sormuş öteki…-“Çok kolay akıllım… senin patikleyin pembe benimkiley mavi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Abi yoksa ben niye geleyim HÜKÜMETTEN LEYLA İLE İLGİLİ İLK AÇIKLAMA GELDİ Erzincan ordu evinde Kediye işkence yapan gözaltına alındı 1 Ekim 2008 öncesi Sigortalı Olanlara