Reklamlar

Bağırsakları temizleyip 3 haftada 10 kilo verin

Vücut tarafından sindirilemeyen tüm gıdalar, kalın bağırsağımızda mukus halinde birikerek o bölgede çok sayıda toksin oluşmasına neden olur. Bağırsakta biriken toksinler ise günlük yaşantınızda sizlere yorgunluk, baş ağrısı, kilo ve enerji düşüklüğü olarak yansır.

Sabahları yorgun kalkmak, baş ağrısı ile günü geçirmek, hiç birşey yemediğiniz halde kilo almanız, gün daha bitmeden enerjiniz tükenmiş gibi hissetmeniz hep bağırsaklarda biriken toksinlerden dolayı oluyor. Neyse ki bütün bu şikayetlerinizi son bulduracak; yüksek miktarda lifli besin içeren yiyeceklerden oluşan diyet ile bağırsaklarınızı temizleyen, toksinleri attıran ve 3 hafta gibi kısa bir sürede 10 kiloya kadar zayıflamanızı sağlayan bir diyetimiz var.
Gerekli malzemeler:
1 adet elma
1 çorba kaşığı bal
1 yemek kaşığı chia tohumu
1 çorba kaşığı keten tohumu
1 su bardağı kadar içme suyu

Bağırsak Temizleme Kürü Nasıl Hazırlanır?
Chia tohumu hariç diğer tüm malzemeleri bir bardağa alıp üzerine de su ekleyin. Güzelce karıştırın ve en son da chia tohumunu ilave edip tekrar iyi bir şekilde karıştırın.

Hazırladığınız bu karışımı sabah aç karnına olacak şekilde tüketin. 3 hafta boyunca düzenli olarak kullanın. Bu karışımı kullanmanın yanı sıra günde ortalama 2,5 litre su içmeyi de ihmal etmeyiniz. Böylece bağırsaklarınızı boşaltmaya daha iyi yardımcı olacaktır.

3 haftanın sonunda bağırsaklarınız toksinlerden arınmış ve 10 kilo zayıflamış olacaksınız. Yazının başında belirttiğimiz şikayetlerden de kurtulmuş olarak hayatınıza daha kaliteli olarak devam edeceksiniz.

Sizlerde bu yöntemi uyguladıktan sonra sonuçları aşağıda yer alan yorum bölümünden takipçilerimiz ile paylaşabilirsiniz.
Reklamlar

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Gıdalar hakkında yanlış bildiğimiz doğrular