Ana Sayfa
17 Ekim 2018 ( 1300 izlenme )
Reklamlar

bekleme salonunda karşılaştık

Doktor akşama kadar saatlerce hasta baktıktan sonra bekleme salonuna girip orada sohbet eden bir kadınla bir erkeği görünce “ Siz ikiniz.. Buyurun..” demiş, onlar içeri girer girmez kadına “ Siz soyunun..” demiş, Kadın soyunurken heyecanlanıp kızarıp bozarınca adama dönüp “ Hanımefendi hep böyle midir?..” diye sormuş,

“ Bilemiyorum..” demiş adam, “ Kendisiyle daha biraz önce sizin bekleme salonunda karşılaştık..!”

Bonus fıkra:

Minik oglan bahçede oynarken, babasinin arabasiyla sokaktan geçip, ormana dogru gittigini görmüs. Merak bu ya. O da arabayi izleyerek ormana gitmis.

Bir de ne görsün. Babasi ile teyzesi arabanin yaninda durmus öpüsüyorlar. Çocuk bu ya, gördügünden etkilenmis durumda kosarak eve dönmüs, nefes nefese heyecanli bir sekilde annesine, “Anne, anne. Biraz önce babami ormanda” derken annesi sözünü kesmis ve “Dur biraz. Nefes al. Sakinles. Öyle anlat” demis.

Oglan sakinlestikten sonra devam etmis, “Bahçede oynarken babamin arabasiyla ormana dogru gittigini gördüm. Ben de ormana gittim. Orada babami teyzemle öpüsürlerken gördüm. Bir süre sonra babam ceketini, teyzemde gömlegini çikardi. Sonra arabanin arka koltuguna geçtiler”.

Anne çocuga dönmüs, “Dur bakalim, ne kadar ilginç bir öykü bu. Devamini anlatma, sakla. Aksam yemeginde babanla beraberken bitirirsin. Sen bu öyküyü bitirirken babanin suratini görmek istiyorum”. Aksam olmus, yemege oturmuslar. Anne çocuga dönmüs; “Bu gün neler yaptigini bize anlatsana” demis.

Oglan baslamis; “Bahçede oynarken babamin arabasiyla ormana dogru gittigini gördüm. Ben de ormana gittim. Orada babami teyzemle öpüsürlerken gördüm. Bir süre sonra babam ceketini, teyzemde gömlegini çikardi. Sonra arabanin arka koltuguna geçtiler. Ardindan geçen sene babam seyahatteykenn senin Amcamla yaptigin seyden yaptilar”.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

MURAT BOZ’DAN YÜREK İSTEYEN ŞOK AÇIKLAMA “HDP’YE OY VERDİM ÇÜNKÜ… ADANA SPOR TARİHÇESİ HAKKINDA NE BİLİYORSUNUZ ! Gözlük takmadan göz bozukluğunu düzelten 4 adet yöntem İşte Adanalı Kadının Özellikleri