Reklamlar

Devamını oku...

Yıllar geçip yaşlanmaya başladığımız zaman eğer sağlıklı ve düzenli bir hayat yaşamıyorsak, çok değerli olan duyularımız da zayıflamalar ortaya çıkmaya başlar.

Bunların en yaygınlarından biri de işitme kaybı ve işitmede ki sorunlardır. Bu sorun kişinin yaşına, cinsiyetine, genetik yapısına ve yaşadığı hayat standardına göre farklılık gösterebilir. 

Eğer siz de işitme sorunu çekenlerden iseniz işitme kaybına karşı bu doğal kürü deneyebilirsiniz. Bu kür işitme kaybınızı geçirmeye yardımcı harika bir doğal formüldür.
İşte Malzemeler; 3 Diş sarımsak, Zeytinyağlı, Damlalık, Pamuk veya gazlı bez. Hazırlanışı; Sarımsağı soyduktan sonra iyice yıkayın, sonra havanda iyice ezin ve üzerine az miktarda zeytinyağı dökün. İyice karıştırdıktan sonra karışım posasını bir kenara ayırarak içerisindeki sıvıyı damlalığın içerisine alın ve daha iyi bir etki elde etmek için bütün gün sıvıyı bekletin. Kullanımı; Her bir kulağa 2 ila 3 damla kadar uygulayın, kulaklarınızı pamuklu veya gazlı bezle örtün. Hayret edilecek derecede işitme becerinizi aşamalı olarak geri kazandığınızı fark edeceksiniz. Duyugu kaybını önlemek için Tuz tüketimini azaltın, azalan tuz tüketimi kulak duyusunun iyileşmesine yardımcı olur. Tuz, vücudun sıvı tutmasına ve kulakların fonksiyonel organlarını etkilemsine neden olur. Konserve çorba ve diğer işlenmiş gıdalar genellikle büyük miktarda tuz içerir; Etiketleri okuyun. Soğuk havalardan kulaklarınızı koruyun.
Reklamlar

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Erzincan ordu evinde Kediye işkence yapan gözaltına alındı