Ana Sayfa
15 Ağustos 2018 ( 4061 izlenme )
Reklamlar

Doktor İle Hemşire Spagetti

Doktor İle Hemşire Spagetti Bir doktor, hemşiresi ile gizli gizli buluşuyormuş. Bu buluşmalardan bir süre sonra, hemşire hamile olduğunu söylemiş. Fakat doktor, bu olayı karısının duymasını istemediğinden, hemşireye yüklü bir miktarda para uzatarak, demiş ki:


– Hemen İtalya’ya git ve çocuk doğana kadar orada kal. – Bebeğin doğduğunu sana nasıl haber vereceğim? – Bana hemen bir kart gönder ve arkasına “spagetti” diye yaz, ben durumu anlarım, başka bir açıklama yapmana gerek yok.

Hemşire parayı almış ve uçağa binip İtalya’ya gitmiş. 9 ay sonra, bir gün doktorun karısı evden aramış: – Sevgilim, bugün postadan senin adına İtalya’dan postalanmış ilginç bir kart geldi, fakat ne anlama geldiğini anlayamadım.

– Peki karıcığım, ben  akşama eve gelince sana gerekli açıklamayı yapacağım.Doktor akşam eve gelmiş, kartı almış ve okuyunca; kalp krizi geçirmiş ve olduğu yere yığılıp kalmış. Acil yardım ve tibbi mudahelelerin sonunda; doktor yavaş yavaş kendine gelmeye başlamış. Müdahale eden meslektaşları, doktorun elinde sıkı sıkıya tuttuğu kartı alıp bakmışlar. Kartta aynen şunlar yazıyormuş:“Spagetti, spagetti, spagetti, spagetti!.. İkisi sosisli; ikisi sade!..”

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SON DAKİKA ! EMEKLİYE EK ZAM Muharrem İnce Start Verdi Başlatıyorum Gardiyan Istifa Etti Ortalık Ka-rı-ştı Rizeli temel ve Japon