Reklamlar

Rehabilitasyon Merkezine Giden Engelli Çocuğun Vücudundaki Darp İzleri Kan Dondurdu

Uşakta, 10 yaşındaki çocuğunun özel rehabilitasyon merkezinde şiddet gördüğünü söyleyerek sosyal medyadan fotoğraf paylaşan baba, hastaneden aldığı rapor ile polise giderek şikayetçi oldu. Çocuğun vücudundaki ısırık ve yara izleri yürek yaktı.Uşak'ta, 10 yaşındaki çocuğu M.K.'nın özel rehabilitasyon merkezinde şiddet gördüğünü ileri sürerek sosyal medyadan fotoğraf paylaşan baba S.K. (36), hastaneden aldığı rapor ile polise giderek şikayetçi oldu. Olayla ilgili Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından idari soruşturma başlatıldığı ve müfettiş görevlendirildiği öğrenildi.

VÜCUDUNUN BAZI BÖLGELERİNDE ISIRIK İZLERİ GÖRDÜ

Olay, iddiaya göre geçen Cumartesi özel rehabilitasyon merkezinde meydana geldi. İddiaya göre S.K., çocuğu M.K.'nın rehabilitasyon merkezinde eğitimini tamamladıktan sonra eve geldiğinde, vücudunun bazı bölgelerinde ısırık ve bir takım yara izler olduğunu gördü. 

ÇOCUĞUNUN DARP FOTOĞRAFLARINI SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTI
Baba S.K., olaydan sonra hastaneye giderek rapor aldıklarını, raporun kendilerine verilmediğini, söz konusu raporda sürtünme ve darp olarak ifadelerin yer aldığını ileri sürerek, çocuğunun şiddete maruz kaldığını öne sürdüğü fotoğrafları ise sosyal medya hesabından paylaştı.
Reklamlar

Bakmadan Geçme!

KAPAT
AK Partili Belediye Başkanı görevden alındı